O nás


Jazyková škola Tandem academia SK

Základný tím našej spoločnosti tvoria ľudia s viac ako 12-ročnými skúsenosťami s prevádzkovaním jazykovej školy a poskytovaním štúdia v zahraničí. Tandem academia SK vznikla s túžbou poskytnúť vám to najkvalitnejšie a najmodernejšie jazykové  vzdelanie.

Poskytujeme jazykové vzdelanie firemnej klientele a tiež širokej verejnosti.


Vážení zákazníci, touto cestou by sme Vám radi oznámili, že od k 01.11.2011 sme sa stali členmi partnerského programu British Council Addvantage. Už od dnešného dňa sa preto môžete prostredníctvom našej jazykovej školy zaregistrovať na všetky typy medzinárodných jazykových skúšok Cambridge ESOL, ktoré sú administrované British Council na Slovensku.

Medzinárodné jazykové skúšky Cambridge ESOL akceptuje veľký počet univerzít a zamestnávateľov na celom svete. Na Slovensku je skúška Cambridge ESOL je od úrovne B2 považovaná od septembra 2009 za náhradu maturity z anglického jazyka. Priebeh procesu od registrácie po vydanie certifikátu skúšky Cambridge ESOL úspešným kandidátom:

  1. Tandem Academia zaregistruje študenta na skúšku Cambridge ESOL
  2. Tandem Academia oznámi kandidátovi presný termín konania sa skúšky
  3. Kandidát obdrží inštrukcie od skúškového oddelenia British Council o čase a mieste konania skúšky minimálne 2 týždne pred samotnou skúškou
  4. Certifikát úspešného kandidáta bude zaslaný do našej jazykovej školy, kde si ho môže študent vyzdvihnúť.

 


Náš tím lektorov tvoria popri kvalifikovaných slovenských učiteľoch hlavne zahraniční lektori z Veľkej Británie, Austrálie, USA, Nemecka, Francúzska, Ruska, Španielska a iných krajín.

Preklady

Ponúkame Vám kvalitný prekladový servis a tlmočenie na najvyššej úrovni, spolupracujeme s desiatkami najlepších prekladateľov a tlmočníkov nielen zo Slovenska.

Viac informácií o prekladoch nájdete v menu Preklady a tlmočenie.

 

Otestujte svoje vedomosti

PrihlásenieKto je online

Práve tu je jeden návštevník a žiadni členovia on-line